Aktualności

Czas na solidne przygotowanie do egzaminu 8-klasisty. Z POLIGLOTĄ powtórzysz materiał z zakresu szkoły podstawowej, poczujesz się pewniej przed egzaminem i szkołą średnią oraz rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Zajęcia w grupach max 7-osobowych, 2x60 min. w tygodniu lub 1x60 min. w tygodniu.

 

Zapraszamy do sekretariatu od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-19.00. Do końca sierpnia gwarancja cen z ubiegłego roku!

Od 8 sierpnia zapraszamy do Sekretariatu szkoły, aby podpisać umowę na kurs językowy w nowym roku szkolnym. Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00-19.00 Do końca sierpnia gwarancja ceny z roku ubiegłego! Cennik dostępny tutaj> cennik

Życzymy Wam samych beztroskich dni, słonecznej pogody i dużo odpoczynku na wakacjach! Dziękujemy za wspólną naukę w zakończonym roku szkolnym, gratulujemy Wam wielu sukcesów (nie tylko językowych) i do zobaczenia we wrześniu!

16 i 17 czerwca są dniami wolnymi zgodnie z harmonogramem kursów w Akademiii Języków Obcych POLIGLOTA. Życzymy udanego  długiego weekendu!

Nasi uczniowie uwielbiają grać w gry językowe, to zabawa i nauka w jednym:) sprawdza się świetnie zwłaszcza pod koniec roku szkolnego...zapraszamy wszystkich uczniów na nieco "luźniejsze" zajęcia w czerwcu:)

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NASGotowy do nauki?
Zapisz się już dziś!

Chcesz zapisać się na nasze kursy?
Użyj formularza a my odpiszemy tak szybko jak to możliwe.

  • Zajęcia stacjonarne
  • Zajęcia online
  • Zajęcia hybrydowe 50/50
Prosimy dodać 6 i 2.

MASZ PYTANIASkontaktuj się z nami

Będzin
ul. Piłsudskiego 25
Telefon:
530 507 300
Mail:
info@poliglota.bedzin.pl
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 15.00-19.00

Szkoła językowa w Będzinie

Zapraszamy na kursy maturalne z języka angielskiego w Będzinie.

Dane adresowe

Akademia Języków Obcych Poliglota

poniedziałek-piątek:
15.00-19.00

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 - Akademia Języków Obcych Poliglota

Projekt i realizacja: 7seconds